banere-site_12

Dezvolta optiunea de comert online cu Fozoshop.ro!

Comertul online este o parte importanta a Internetului de astazi. Fie ca vrei sa cumperi produse, fie ca vrei sa le vinzi, noi iti oferim toate optiunile de comert online de care ai nevoie pentru ca intregul proces de creare magazin online sa fie unul simplu si eficient!
Adauga optiuni de cumparare site-ului tau! Fii sigur ca noul tau magazin online va fi 100% sigur si eficient! Un magazin online ce se bazeaza pe comert se bucura de mult mai mult succes atunci cand credibilitatea sa este elementul cheie!

Optiuni de „Adauga in cos” si „Cumpara acum” pentru noul tau magazin online!

Un magazin online ce are ca principal scop comertul online are in mod cert nevoie de optiunile de „Adauga in cos” si „Cumpara acum”. Ele fac cumparaturile online extrem de simple pentru vizitatorii tai ce ar putea sa nu fie foarte initiati in procesul de cumparare – vanzare online. Odata ce au gasit ceva ce le-ar placea sa achizitioneze, tot ce trebuie sa faca este sa apese butonul si sa plateasca. Nu ar putea fi mai usor de atat! De asemenea, iti punem la dispozitie optiuni de plata prin Visa MasterCard sau plata prin transfer bancar – ambele usor de recunoscut si utilizat si, mai mult decat atat, ambele bucurandu-se de un inalt grad de credibilitate la nivel national.

Optiunea „Vizualizare cos” pentru noul tau magazin online!

Adaugand o astfel de optiune, consumatorul tau poate vedea si verifica perioadic ce anume a adaugat in cosul de cumparaturi inainte de a ajunge la optiunea de cumparare.

Acest lucru inseamna ca vizitatorul se poate simti in permanenta in siguranta la fiecare pas al procesului de cumparare. Alege intre optiunea de plata prin card sau tranfer bancar! Incepe chiar acum procesul de creare magazin online si bucura-te de succesul afacerii tale pe Internet!

Echipa Fozo.ro este aici pentru a te ajuta!